Волонтер Екатерина Ножевникова Руководитель волонтерской группы "Корпорация монстров"

Важно и нужно!

2017-11-30 10:34:08

1 грудня в період з 17.00 до 19.00 в ТЦ на Маршала Жукова, 2/1 ГО "Громадськиий рух "Віра, Надія, Любов" буде проводити БЕЗКОШТОВНЕ консультування та тестування на ВІЛ всіх бажаючих в умовах мобільної амбулаторії.

Також о 16:45 у кінотеатрі "Планета Кіно" відбудеться допрем’єрний показ французької соціальної драми "120 ударів на хвилину". Дії фільму розгортаються на початку 1990-х років, коли СНІД став реальною проблемою, яка забрала безліч життів. Автором сценарію та режисером виступив Робен Кампійо. На початку 90-х режисер був членом паризького відділення активістською організації ACT UP. Знання про СНІД поширювалося як і сама епідемія - стрімко і агресивно. Уже десять років тривало занурення в страх і відчай, але в історії боротьби ВІЛ-інфікованих за свої життя була і шалена енергія. Прискорений ритм серця від страху, хвороби і адреналіну і прагнув показати режисер.

Стрічка брала участь в основній конкурсній програмі 70-го Каннського міжнародного кінофестивалю у змаганні за Золоту пальмову гілку. Фільм отримав Гран-прі фестивалю, приз Queer Palm як найкращий фільм ЛГБТ-тематики, а також Приз ФІПРЕССІ фільму, що брав участь в основному конкурсі. Картина "120 ударів в хвилину" стала першою роботою режисера Робена Кампійо, яка отримала номінацію на Каннському кінофестивалі.

Показ приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та у прокат виходить 1 грудня. Організатором заходу виступило Посольство Франції в Україні за підтримкою "UNAIDS" - Об'єднаної програма Організації Об'єднаних Націй з ВІЛ/СНІД.

Довідка про фільм:
Париж, початок 1990-х років. Хоча люди помирають від СНІДу вже більше десяти років, активісти групи "Act-Up Paris" все частіше проводять акції протесту проти загальної байдужості. Натан стає одним з учасників групи, яка займається поширенням інформації про хворобу. Проте радикалізм Шона, одного з лідерів спільноти, викликає занепокоєння не лише у новачка, але і в інших активістів.

 

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 40 Экология36 Полиция 36 Помощь31 Больница 29