Вінницький Олександр Олександрович Член партії ВО "Свобода", старший викладач ОНУ ім. І. І. Мечникова

Це вони нас захистять?!

2019-08-02 18:13:39

Патрульна поліція України, якщо Ви кажете, що у Сидоренка в Одесі стався психічний розлад. Добре, робимо вигляд, що ми повірили саме в цю версію, а не в ту, що він був "обдолбаний". Тоді в мене виникає до Вас два питання:

1) Хто з відділу кадрів та керівництва понесе відповідальність за те, що допустили не просто до бойової зброї, а до командування цілою патрульною поліцією Одеси, яка вся має зброю психічно неурівноважену людину. А якщо б приступ стався при виконанні, коли він був зі зброєю? А якщо б він стався під час масових акцій, коли він керував би всіма патрульними, які б знаходились там теж зі зброєю? Які б тоді були наслідки? 

2) Велика частина суспільства виступає за дозвіл на вільне володіння зброєю, після проходження спеціального навчання та фахового огляду психіатра, тобто десь та ж сама процедура, як і в патрульній поліції. 

Ви виступаєте проти дозволу вільного володіння зброєю для звичайних людей аргументуючи це тим, що раптом якийсь неадекват отримає право на володіння зброєю, що буде тоді? І кажете, що поліція здатна захистити громадян і ніякої зброї нам непотрібно. 

Судячи з цієї логіки - ви тепер заберете зброю у всіх патрульних? Бо от ми бачимо неадеквата, який отримав право на володіння зброєю і він є не просто звичайним патрульний, а цілим керівником патрульної поліції, який працював там з моменту її створення. Чи я повинен сподіватись на захист от таких от патрульних? 

П.С.

Хто не розуміє про що мова — читайте мій допис

 

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 42 Экология41 Помощь38 Полиция 36 Больница 30