Квасницкая Ольга Алексеевна Депутат Одесского городского совета VII созыва

Одеські антиробінгуди – забирають у міста і роздають багатим

2019-07-01 13:01:08

Розкрадання міських грошей одеситів почалося не з Краяну, проте саме його купівля за завищеною у 16 (!!!) разів ціною стала показовою (і нехай САП зараз занижують збитки для міста через переоцінку – це таки була «вартісна сума» помножена на 16). Це ніби була перевірка «а до якої ж межі нам дозволять дійти?» від одеських чиновників. Як наслідок: пробачили одну таку витівку – їдемо далі.

А історія така: 2016 рік, «купівля» території для розширення Західного кладовища. Чому «купівля» у лапках? Пояснюю.

Чиновники, як представники одеситів, у жаху стрепенулися від проблеми «а де ж нам людей ховати?!». Вирішили розширити Західне кладовище, все ж території там – бери не хочу. Їм, ніби то, запропонували за 146 мільйонів викупити 143 га території для найважливішої та першочергової  потреби. От тільки «забули» наші міські слуги, наші місіонери, наші добродії, що земельна ділянка ВЖЕ НАЛЕЖИТЬ місту та одеситам. Але ж ні, щоб просто почати її використовувати – давайте купимо її самі у себе, а гроші поділимо: кожному за роботу, кожному за заслуги.

Нещодавно оприлюднені Міхаелем Саакашвілі папери показують, що за експертизу об’єкта  до злодіюватих кишень пішло 10 000 доларів (чорна бухгалтерія тут: http://bit.ly/2xhNKCe )

Але повертаємося до суті. У 2012 році ОМР дозволила розробляти проект землеустрою по відведенню земельної ділянки на Тираспольському шосе, 22-г для ООО «Авіакомпанія «Одеса». Але до діла таки не дійшло. Ділянка залишилася у комунальній власності. Видно, наробили галасу, щоб у головах одеситів відклалося «земля не наша, землю відвели».

Що відбулося по факту у 2016 році: ми купили 60 соток неліквідної нерухомості на окраїні міста за 146 млн. 52 депутати Одеської міської ради під час сесії голосують «ЗА» таке рішення. І тепер два комунальні підприємства (Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування та Капітального будівництва) матимуть свої приміщення.

Ще тоді, у 2016 році, депутат від ВО «Самопоміч» писав запит до Департаменту комунальної власності ОМР та оприлюднив відповідь: «… земельна ділянка, на якій розташовані будівлі і споруди за адресою: м. Одеса, Тираспольське шосе, 22-г, що планується викупити відповідно до рішення Одеської міської ради від 21.09.2016 р. відноситься до земель комунальної власності територіальної громади в особі Одеської міської ради, у користування або у власність юридичній або фізичній особі не передано».

То що ж відбулося? Чиновники майстерно відпрацювали схему, за якою бюджетні кошти, а це людські кошти, були виведені у чиїсь кишені. Збагатились окремі чиновники та такі схемщики, які отримали наші гроші. А громада ці гроші втратила – відбулося нецільове використання, а нецільове використання – це ніщо інше, як  збитки. Тоді у нас була надія на НАБУ, бо це повторення Краяну. НАБУ  досі веде розслідування, питання: коли справу передадуть до суду? Обіцяють – незабаром. Чекаємо з нетерпінням.

Якщо ми ніяк не реагуватимемо на ці схеми, на ці афери, то ми просто втратимо Одесу. Україна не може дозволити собі втратити Одесу. Непокараність за одну схему породжує інші схеми…

 

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 42 Экология41 Помощь38 Полиция 36 Больница 30