Колебошин Сергей Валерьевич Народный депутат Верховной Рады Украины, бывший заместитель главы Одесской ОГА в социально-гуманитарной сфере

Не треба робити плацдарми для вияснення відношень

2017-09-30 21:54:50

Свято вчителів завтра, тому сьогодні про свято Віри, Надії та Любові. Досить часто забувають про їхню матінку Софію. Софія - це мудрість. Як же її нам не вистачає в непростий такий час для освітянської родини Одещини (основною і невід'ємною частиною якої є освітяни Одеси)...

Просто внесу невеличку ясність в питання, яке незрозумілим для мене особисто чином розмежовує замість того, щоб об'єднувати.

Вчора відбулася церемонія нагородження державними відзнаками та грамотами найкращих представників освітянської спільноти Одещини. Підкреслюю - не свято. Не концерт. Не "гульки". Виважена, офіційна, без зайвого пафосу церемонія відзначення найкращих. Неможливо робити щось більше в дні, коли біль від трагедії в "Вікторії" ще не загоїлась.
Туди були запрошені виключно ті, кого нагороджували. Не представники та очільники районних та міських відділів жодної з територіальних одиниць області (не тільки обласного центру), не "заслужені - перезаслужені". Тільки ті, кого нагороджували. І ті, хто нагороджував та організовував. Все.

Дуже приємно, що найбільшу кількість нагород (12 - як найвища шкільна оцінка) отримали саме освітяни Одеси. Які особисто отримали ці нагороди від очільників області. Ще раз: були запрошені. Були присутні. Отримали. Бо заслуговують. Не треба робити з цього плацдарми для вияснення відношень.

І цілком зрозуміла позиція міста, яке відмовилось від будь-яких заходів по Дню вчителя. Вся держава об'єдналась в співчутті щодо трагедії "Вікторії", але для одеситів це надзвичайно особисте.

Дуже сподіваюсь, що принаймні в цьому питанні буде поставлена крапка. В питанні ж взаємодії - її треба налагоджувати. З обох боків. Відверто кажучи, починаючи писати цей пост, хотів написати досить багато речей, скажемо м'яко, не досить приємних для багатьох. Але, знов повернусь до початку цього допису - про мудрість та відповідальність.
З тих самих міркувань нікого тут не тегаю. Бо розумію, що ті, хто бажає побачити і почути - побачать і почують)))

Зі святом. Віри, Надії, Любові та Софії. Особисто для мене воно надзвичайно Віроцентричне))))

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Экология43 Кино 42 Помощь39 Полиция 36 Больница 30