Колебошин Сергей Валерьевич Народный депутат Верховной Рады Украины, бывший заместитель главы Одесской ОГА в социально-гуманитарной сфере

Говорили, балакали — сіли й нелогічно розділили райони

2020-06-03 14:15:19

Відверто кажучи, не можу дібрати слів, щоб коректно висловитись щодо цього плану. Погляньте на карту. Ось так, на шість нових районів, пропонують розділити Одеську область. Говоритимемо про наш 140-й округ.

Без зайвих пояснень видно, що райони розподілені абсурдно. Новоутворений Білгород-Дністровський район повністю охоплює всю водну частину (море та лимани). Решта - дістається Одеському району. Відносити Чорноморськ (який де-факто є частиною Одеської агломерації) до Білгород-Дністровського району (який фактично буде адмінцентром половини Бессарабії) — безглуздо. 

Які можуть бути аргументи на захист такого поділу? Про чисельність району в 150 тисяч людей? Точно, ні.

Очевидно, що райони нарізали під чиїсь персональні інтереси, бо комусь так зручно. Не знаю, в яких саме кабінетах з’явився цей план, але підтримувати його не буду.

Процедура формування районів не передбачає громадського обговорення, але я вже підняв питання у профільних комітетах Верховної Ради. Планую — у Кабміні.

Ліквідація та утворення районів — процес складний та кропіткий. Зрозуміло, що ідеальних варіантів для всіх не знайти, але здоровий глузд точно має бути.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Экология43 Кино 42 Помощь39 Полиция 36 Больница 30