Куренной Владимир Константинович Бывший народный депутат Верховной Рады Украины

Мочить Порошенко было легко...

2019-08-01 08:06:03

Мочить Порошенко было легко. Соответствующие предпосылки и некоторые обьективные факторы этому способствовали.

Мочить Кличка гораздо сложнее. Он воспринимается все-таки как народный персонаж, а Порошенко был элитный, буржуазный. Кличко плоть от плоти часть народа, а еще и звезда, чемпион. В Киеве он не сделал особенно ничего плохого. 

Поэтому Кличко с его международной известностью и внутренней неантагонистичностью может оказаться крепким орешком, об которого кое-кто рискует обломать клыки. 

Что до сути, то только Янукович лишал Киев местного самоуправления. Иные не рисковали. Киев как проголосовал, так может и переголосовать...

PS

Майбутні депутати від СН проходять тренінги в Трускавці. Хтось обурюється. А я вважаю це позитивним явищем. Електорат, його більшість точніше, зробили ризикований крок - обрали нових, але без відповідної підготовки. Так чи інакше їм закони приймати! Нехай хоч тиждень послухають умних викладачів. Це однозначно позитивний крок. Чесно кажучи, деяким моїм колегам з 8 скликання подібне навчання в свій час також не завадило б.

Головне, щоб вони дійсно вчились та мали змогу думати та аналізувати. Досвід прийде пізніше. Взагалі то, все життя - це навчання. Хто цього не розуміє - мені таких людей навіть шкода.

Але принципам та поглядам не навчиш. Тут вже вони або є, або немає. У Тетчер чи Рейгана вони були, хоча останньому освіти не вистачало (як і Бушу молодшому), а у багатьох старих (впевнений - і нових) політиків принципів і цінностей бракує. Вони як флюгери, налаштовуються заради рейтинга під будь-яку дурню. Подібні політики найнебезпечніші.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Экология43 Кино 42 Помощь39 Полиция 36 Больница 30