Куренной Владимир Константинович Бывший народный депутат Верховной Рады Украины

Про історію принца Гаррі та Меган Маркл

2020-01-13 00:43:09

Багато моїх знайомих та друзів знають, що я є великим шанувальником Сполученого Королівства та в тому числі інституту монархії в цій країні. Дуже поважаю Віндзорів та королеву Єлізавету Другу. Отже не можу не написати про історію принца Гаррі та Меган Маркл - герцога та герцогіні Сассекських.
Може ви чули, що молодший син Принца Уельського Чарльза Гаррі, який одружений на американській актрисі Меган, зробив заяву, що він хоче залишити обовязки старшого члена королівської родини разом з дружиною, бути фінансово незалежними та жити в Британії та США приватним життям звичайних громадян. Це викликало бурну та холодну реакцію Букінгемського палацу. Сьогодні навіть буде спеціальна нарада членів родини з цього приводу.
Справа в тому, що подібний прецедент вже був. Дуже сумний. Та він також був повязаний з дружиною-американкою. Мова йде про історію відречення Едварда Восьмого від престолу у 1936 році заради можливості одружитися на розлученій акторці з США. Тоді королівська родина та Уряд були категорично проти цього шлюбу. Едварду треба було обрати: або інтереси Королівства, або інтереси особисті. Він обрав останнє та залишив корону. Далі була не дуже приємна історія стосунків Едварда, якому надали тітул герцога Віндзора, з нацистськими діячами в Німеччині та його роль у планах фюрера після можливої окупації Британіі (тоді німці навіть розглядали замінити Георга (батька Єлізавети) на Едварда). Тоді був нанесений суттєвий удар по інституту монархії. Порушено порядок спадкоємності корони. Член родини Віндзорів продемонстрував, що для нього служіння своїй країні було меньш важливим ніж особисте кохання. Для королівської родини це неприпустимо.
Тепер історія повторюється.
Меган Маркл дуже стримано сприйняв британський вищий клас. По-перше, вона американка та також розлучена. Але часи змінилися. Формально це не завадило їй стати членом родини. Але сама Меган так і не змогла бути повноцінним членом Віндзорів. Навіть в стилістичному плані. Її постійно порівнювали з дружиною старшого сина Чарльза - Кейт Міддлтон, герцогинею Кембріджською. Причому не на користь Меган.
Так чи інакше Гаррі обрав шлях Едварда, навіть не порадившись з бабусею та батьком. Це викликало обурення. Причому не тільки у Палаці.
Пара заявила, що вони хочуть бути фінансово незалежними. На сьогодні статки Гаррі складають приблизно 25 млн фунтів. Крім того, Принц Чарльз надає сину утримання десь приблизно 2,5 млн фунтів щорічно. Що мали на увазі герцогі Сассекс, коли говорили про незалежність невідомо. Але ніяким бізнесом вони поки що не займаються, а доходів посередньої актриси подружжю навряд чи вистачить.
Де-факто це кризова ситуація в інституті монархії. Але Віндзори мають великий досвід долати труднощі. Якщо ім вдалося пережити дуже контраверсійну в емоційному сенсі принцесу Діану, то Меган Маркл вони також переживуть.
 

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 42 Экология41 Помощь38 Полиция 36 Больница 30
Последние ЗАПИСИ
Жданов Дмитрий Константинович

Мэрия отказалась принимать старинные таблички под охрану

Ройтбурд Александр Анатольевич

В Украине произошла культурная катастрофа

Экс-патрульная Зоя Мельник

Ночной домашний арест...

Паламарчук Павел Васильевич

В Одесі - черговий тупий бандитизм і свавілля "правоохоронних" органів

Волонтер Екатерина Ножевникова

В ситуации с трагедией на Троицкой, где погибли дети, просто нашли крайнего

Гуцалюк Сергей Борисович

По ситуації з Андрієм Хаєцьким

Гинак Алла Федоровна

Видимо опять возьмёт верх гречка, слегка присыпанная небольшим количеством денежных знаков

Эко-активист Владислав Балинский

У північних районах Одеської області приготуватися до нічних заморозків

Крупица Наталья Григорьевна

Непродуманные действия Службы автомобильных дорог провоцируют конфликтную ситуацию

Жданов Дмитрий Константинович

Друзья! Нужна помощь!