Паламарчук Павел Васильевич Гражданский активист

Дякуємо Володимир Вятрович!

2019-09-20 19:03:31

Декомунізація - одна з найбільш успішних реформ, і це перш за все - реформа посттоталітарної свідомості.

Те, про що я особисто школярем мріяв (і підготував роботу на конкурс МАН в 8-9 класах по наскрізному перейменуванню топонімів Котовська, Арцизу, Котовського і Арцизького районів (доречі, Котовськ тоді в проекті був Подільськом, як він нині і є :) )) - після Революції Гідності втілилося в реальне життя.

Проте (очікувано) на моїй рідній Одещині реалізація норм Закону про заборону пропаганди комуністичної та нацистської символіки ("Про засудження тоталітарних режимів...") йшла нелегко, з шаленим спротивом деяких місцевих рад, в тому числі ОМР.

Але завдяки перш за все постійній професійній і політичній підтримці Національного інституту пам'яті, волі тодішнього керівництва ООДА та особистій цілеспрямованості Solomiia Bobrovska було спочатку видано розпорядження 303-А, яким перейменовано більше 300 об'єктів топонімики, в тому числі великі вулиці Чапаєвської дівизії та Жукова в Одесі.

А потім за складних умов саботажу виконавців, райрад і відсутності коштів було демонтовано майже 50 пам'ятників "вождю світового пролетаріату" та тоталітарних знаків на об'єктах архітектури.

Супер і просто реалізація мрій юного націоналіста :) , що разом з Nadiya Yashan , Олесь Вітряний, робочою групою з декомунізації та молодою командою голів РДА міг долучитися до цих важливих змін.

PS. Кожна вдала справа, реформа - неможлива без лідерства і командної гри.
У справі декомунізації України беззаперечно таким лідером з реалізації політики і ефективним менеджером є Володимир В'ятрович!

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Экология43 Кино 42 Помощь39 Полиция 36 Больница 30