Радченко Аліна Анатоліївна

Голова ОДА Степанов співучасник чи весільний генерал?

2017-10-17 15:49:57

Сьогодні, 17 жовтня, громада прийшла до Одеської ОДА, щоб спитати представника гаранта конституціі Максима Степанова його позицію щодо ставлення до шаленої корупціі в Одеській меріі і міській раді, щодо нападу на активістів і журналістів, щодо винних у смерті спалених дітей у таборі "Вікторія", щодо бездіяльності правоохоронних органів у кримінальних справах, де фігурантом є Труханов, щодо недопуску одеської громади на сесіі міськради. Степанов на посаді голови ОДА сім місяців... І за цей час він не висловив свою позицію щодо злочинноі діяльності одеськоі влади. Яка причина такого мовчання? Співучасник? Змова?


Очікувано громаду не пустили у будівлю ОДА. Пан Степанов копіює діі Труханова у цьому питанні. Нацгвардія людей заблокувала при вхідних дверях. Представникам тільки двох політичних сил "Народного Руху України" і "Свободи" вдалося пройти всередину і домогтися зустрічі з замголови ОДА паном Терещуком. Йому передали звернення вимогу до Степанова, де розписано по пунктах резонансні злочинні факти одеськоі влади, на які він як представник президента не має право не реагувати.

Справа у тому, що у ВР зареєстрований законопроект про перевибори в Одесі. Щоб дати хід цьому законопроекту і поставити його на голосування голова ОДА Одеськоі області повинен як представник президентськоі гілки влади надати Верховній Раді свій висновок щодо дій Труханова у ввіреній йому під контроль області.

Він цього не робить! Таким чином Степанов особисто відповідальний за те, що відбувається в Одесі. 

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 42 Экология41 Помощь38 Полиция 36 Больница 30