Рожко Светлана Владимировна Замглавы правления ГО Рівноправне суспільство

Закон не додає совісті

2019-09-26 17:23:59

Саме так можна назвати те, що відбувається у галузі організації архітектурної доступності для людей з інвалідністю і інших представників маломобільної групи населення, а це і вагітні, і батькі з дитячими візочками, і люди похилого віку.

Для того, щоб місто мало доступну інфраструктуру окрім чиновників, проектувальників, законотвоців ще й багато зусиль докладає робоча група при Комитеті доступності. Це кожен раз виїзд на об'єкт, співпраця над проектним рішенням і узгодження. Але як показує досвід, все це можна не враховувати, якщо ти підрядник. Ми направили звернення до ДАБК ОМР щодо проведення перевірки відповідності ДБН та проектної документації по двох об'єктах: 13 лінія та вул. Корольова з метою виправлення ситуації щодо архітектурної доступності. Вражає безліч порушень від провалів плитки на пандусі до тактильної плитки, яка не так і не там укладена.

Це два з багатьох об'єктів, по яким проектні рішення пройшли узгодження з робочою групою комітета доступності ОМР, люди з інвалідністю виїжджали на об'єкти, консультували, і проекти відповідають ДБН, але у процесі реалізації проектних рішень порушено все, що тільки можливо. Як відреагує ДАБК, ми обов'язково повідомимо публічно.


 

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Экология43 Кино 42 Помощь39 Полиция 36 Больница 30