Русев Иван Трифонович Экс-директор нацпарка "Тузловские лиманы"

Браконьєри зникли під покровом ночі

2017-10-03 15:33:55

Ніч в НПП "Тузлівські лимани". Подекуди чути виття шакалів. Оперативна група в очікуванні злісних браконьєрів в декількох метрах від краю обриву в лимані Бурнас. Дрімаємо. Чекаємо годину, дві… Об'єкт ще не виходить з води і машина з місцевим депутатом, за якої ми стежимо, не їде. Раптом, за кілька хвилин їзди до нашої машини, на великій швидкості з'являється незнайома нам інша браконьєрська машина.

Включаємо фари нашої машини, гальмуємо браконьєрів, але вони моментально приймають рішення, ризикують і прослизають між нашою машиною і краєм обриву.

При цьому, в цей момент браконьєри наїжджають на начальника відділу держохорони нацпарку, який дивом встиг ухилитися, а машина браконьєрів на високій швидкості ховається під покровом ночі. Починається погоня. Дорога, по якій особисто мені довелося їхати в гонитві за браконьєрами, вся в ямах. Притоплюю на газ…80... 90…100... 110 км... Стареньку машину "Нива" підкидає на ямах і різко заносить. Більше тиснути на газ не можу, небезпечно.

У цей момент браконьєри відриваються від нас і ховаються в покривах ночі за різким поворотом. На цей раз ми їх упустили, але головне що всі живі. Зате в цій ситуації народився план. Про те, як ми його реалізуємо, обов'язково розповім вам, друзі.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Полиция 29 Больница 27 Экология26 Помощь25 Сепаратизм22