Стельмах Евгений Анатольевич Управляющий адвокатского бюро "Адвокат Стельмах и партнеры"

Хто встановив винного у ДТП в Харкові?

2017-10-19 16:48:46

Дивлюсь я на новини та й думку гадаю… За декілька годин встановили винного у ДТП в Харкові. Хто встановив? Суд? Ні! Це зробили правоохоронці, і радник міністра гордо заявив про це в соцмережі.

Але от що, любі мої. З своєї багаторічної практики захисту осіб у справах про ДТП можу заявити, що ті, хто заявляє про чиюсь вину на такій ранній стадії, абсолютно не знають про що мовлять!!! Ви хоч уявляєте, що для того, щоб стверджувати винна особа чи ні у таких справах, потрібно, як мінімум, провести автотехнічну експертизу?

Я глибоко співчуваю сім'ям загиблих, але висновки про вину це явна маніпуляція!

P.S.

З інформації Геращенко водія Лексус затримали на 72 години в порядку ст.208 КПК України. За цей час повинні пред'явити підозру (якщо чесно, то за 24 годин з моменту затримання). Доставити в суд для обрання запобіжного заходу - на протязі 60 годин з моменту затримання.

Проведення експертизи займає, як мінімум, 1 місяць. Тобто за 24, 60 або 72 години експертизу не проведуть. Висновок про підозру - це просто пшик і без доказів. Якщо предявлять, то вона буде не обгрунтована. А якщо не оголосять про підозру, повинні негайно звільнити.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 42 Экология41 Помощь38 Полиция 36 Больница 30