Стерненко Сергей Вячеславович Гражданский активист

Не стійте в стороні, бо рано чи пізно це торкнеться і вас

2017-10-03 19:11:15

Скандальна сесія міської ради Одеси продовжиться завтра о 10 ранку.

Минула спроба провести засідання супроводжувалась чисельними протестами. Громадян та представників ЗМІ не допускали в будівлю невстановлені особи в формі поліції, нацгвардії та співробіники КП "Муніципальна охорона". Натомість, всередині знаходилась група тітушок, винайнятих мерією.

Причин для виходу на протест в місті багато, але міська влада, зокрема мер Труханов, відкрито пішов не на діалог із містянами, а на конфронтацію. Після перших протестів, пов‘язаних із розкраданням коштів, що призвело до трагедії в таборі "Вікторія", міський голова відмовився спілкуватись з протестуючими, звинувативши в пожежі активістів.
20.09 до громадян, що прийшли для реалізації свого законного права бути присутніми на сесії, неправомірно було застосовано силу з боку як поліції, так і "муніципалів", зафікосвано ряд нападів на журналістів.

Пізніше охорона Труханова також застосувала силу проти представника ЗМІ, котрий запитав мера про те, хто на його думку, хто винен у трагедії, коли загинуло 3 дитини.

З боку центральної влади ми не бачимо взагалі жодної реакції на те, що в Одесі свавілля набирає обертів. Тим часом бюджетні кошти прожовжують розкрадати, землю виділяти бізнес-партнерам діючого мера, а на будь-які суспільні виклики влада відповідає репресіями, безпідставними звинуваченнями та рядом інших правопорушень.

Про продовження сесії завтра, 4 жовтня, стало відомо сьогодні вранці депутатам, але на сайт ради анонс поставили тільки ввечорі. Практично за 18 годин до засідання.

Минулого разу під мерією були сотні громадян. Вся країна бачила свавільність дій вище зазначених осіб. Навіть обласного прокурора "охоронці" не пропускали в муніципальну будівлю. Нікого з них не притягають до відповідальності. Іти зі своєї пригіртої посади Труханов не бажає.

Подальша доля міста — наша спільна відповідальність. Всі небайдужі приходять на Думську пл. завтра о 9:30.

І тільки від нас залежить, чи й надалі нам на голову падатимуть фасади, горітимуть архітектурні пам‘ятки, бандити захоплюватимуть майно громади, чи цьому буде покладено край. Чи чекатиме суспільство нової трагедії, яку зпродукує ця влада, чи діятиме вже, щоб все змінити. Чи ми вб‘ємо корупцію, чи корупція вбиватиме нас.

Приходьте. Не стійте в стороні, бо рано чи пізно це торкнеться і Вас.

Побачимось, друзі!

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Экология43 Кино 42 Помощь39 Полиция 36 Больница 30