Стерненко Сергей Вячеславович Гражданский активист

Хабарника-регіонала і сторонника Росії міський голова з такою ж характеристикою повертає на "хлібну" посаду

2017-10-04 15:57:15

"Непотопаючий" Сушков повернувся на посаду голови Київської райадміністрацї при міській раді Одеси.

Нагадаю, від посади його було відсторонено у зв‘язку з трагедією у таборі "Вікторія". До цього Володимир Сушков був вірним функціонером Партії регіонів та людиною проросійського Костусєва. У 2013 році його беруть на хабарі майже в $ 40 000, закривають в СІЗО. Він виходить під заставу у 345 000 грн і поновлюється на тій же посаді голови райадміністрації, де отримував неправомірну вигоду. Вже у 2016 році наш самий справедливий та гуманний суд його виправдав.

До чиновника навіть приходили активісти, він привернув увагу тим, що виділив приміщення в адмінбудівлі для зборів людей перед участю в проросійських мітингах. Йому запропонували написати негайно заяву на звільнення. Але все одно Сушков продовжив очолювати РА аж до пожежі в дитячому таборі.

До слова, згідно декларації Володимир прожив увесь 2014 рік на зароблені дружиною 9 тисяч гривень. І все. Серед майна вказано 2 квартири і одна земельна ділянка. І "Туарег" за $ 40 000 у цього бідного чиновника.

Після трагедії його відсторонили начебто на час проведення службового розслідування, але негадовго. Менше ніж на 2 тижні. Чи то "розслідування" мерія закінчила, чи то Сушков — ангел. І тепер він знову на посаді. Після всього свого "послужного" списку. Хабарника-регіонала, сторонника Росії міський голова з такою ж характеристикою повертає на "хлібну" посаду.

Мабуть, це і є ті самі діла, котрим так активно закликає довіряти Генадій Леонідович.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 40 Экология36 Полиция 36 Помощь31 Больница 29