Стерненко Сергей Вячеславович Гражданский активист

Чому іноземна держава до норм міжнородного права ставиться відповідальніше ніж ми, частину території котрих незаконно захопили іноземні війська?

2017-10-12 15:50:40

Соліст гурту Scooter Ейч Пі Бакстер їздив в анексований Крим, де здійснював незаконну гастрольну діяльність. В процесі він давав інтерв’ю пропагандистським російським ЗМІ. Після цього він повернувся до себе в Німеччину. Там його зі скандалом виганяють з членів жюрі популярного телешоу. Гадаю, це не останні проблеми, що його спіткають через відвідування і концерт в Криму, підконтрольному окупаційній владі РФ.

Сергій Бабкін і не лише він, а й багато росіян та подібних йому "українців", також відвідували Крим після весни 2014 р. І теж давали концерти там. Але і Бабкін, і Білик, і інші особи, що є за визначенням колаборантами, продовжують після цього давати концерти на підконтрольній Україні території. Соліст гурту "5‘nizza" ж після Криму та ряду концертів на території країни-агресора отримує крісло жюрі на шоу "Голос країни".

І наступного вівторка, 17 жовтня, він хоче зібрати концерт ще й в Одесі.

Питання: чому іноземна держава і її суспільство до норм міжнородного права ставляться відповідальніше ніж ми, частину території котрих незаконно захопили іноземні війська?

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Полиция 29 Больница 27 Экология26 Помощь25 Сепаратизм22