Стерненко Сергей Вячеславович Гражданский активист

В Одесу їде прокремлівська Іра Білик

2018-01-11 22:35:53

Концерт заплановано на 19 березня цього року в театрі Музкомедії. Та в свою чергу підпорядкована департаменту культури Одеської ОДА. До речі, інформація про організатора заходу у відкритих джерелах відсутня.

Минулий концерт супроводжувався протестами, в ході яких мені співробітники поліції зламали кістки перенісся.

Ірина Білик рейсом із Москви у 2015 році літала літаком в анексований Крим. За це тодішній прокурор по Криму Назар Холодницький вів провадження проти неї, доля котрого невідома. Також Білик регулярно відвідує РФ, попри те, що та розв‘язала війну проти України. Вона усіляко захищає російських зірок, зокрема і тих, що підтримали війну проти України.

16 вересня через трагічну загибель дітей у таборі "Вікторія" було оголошено траур, на котрий Білик чхала, виступивши на концерті в Совінйоні, хоча, для прикладу, гурт Бумбокс свій концерт тоді скасував.

Я, звісно, все розумію. Шоу-бізнес — це, в першу чергу, таки бізнес. Гроші, нічого особистого. Але, на мою думку, Гідність і повага до самих себе повинна стояти вище за будь-які гроші. Тим паче, що після всіх скандалів Білик не принесла вибачень українцям, а лише відгавкувалась у стилі "сам дурень".

Чи проковтне Одеса цей виклик? Час покаже.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 41 Экология37 Полиция 36 Помощь32 Больница 30