Стерненко Сергей Вячеславович Гражданский активист

На одного терориста стало менше

2018-01-20 18:28:24

Вся ця одеська історія, звісно, гріє душу тим, що на одного терориста стало менше.
Тим паче що до Сталіна навіки відправився член партії його ж імені і тепер їм там, у пеклі, буде прекрасно разом. Було б ще краще, якби приклад по відправленню до об‘єктів фанатіння взяли шанувальники Леніна та інших моторил.

Але.

Особисто мене лякає той факт, що містом може вільно гуляти озброєний навіжений проросійський мудак. Ще більше мене лякає те, що його переслідували не за його проросійські дії, а за хуліганство. І це вилилось болючим уроком для поліції - один з поранених копів помер у лікарні. Це той випадок, коли я щиро співчуваю рідним та близьким співробітника поліції.

В Україні давно варто запровадити кримінальну відповідальність за публічну демонстрацію підтримки дій країни-агресора — РФ. І саджати за це на років 5-10.
Тому що у нас Росія окупувала наші території. Тому що це суспільно небезпечне діяння — підтримувати ворога в час збройної його агресії. Цього не розуміють тільки розумово відсталі, проросійські колаборанти і депутати Верховної Ради.

Одночасно із запровадженням відповідальності за колаборацію в Україні назріло два Закони, що необхідно прийняти. Про офіційний обіг вогнепальної зброї для самозахисту та безпеки суспільства і новий закон про самооборону. Щоб коли ти захищаєш себе чи інших, тебе не кидали за ґрати, як це є сьогодні.

Для кого вбитий Дорошенко готував той арсенал зброї? Кого він збирався вбивати?
Вчергове здійснити теракт проти спецслужб чи застрелити когось з патріотичних активістів? Чи може він хотів просто пограбувати когось?

Якби, наприклад, він напав на мене, я б не зміг себе захистити. І тим паче не встиг би набрати 102. Бо держава не дала мені права себе обороняти. Тому що у злочинця буде незареєстрований вогнепал, і його це влаштовуватиме. І він ним скористається. А у мене не буде. А якщо і буде травмат, то я можу хіба що ним постріляти для вигляду.

Ось вам фото сталініста за домайданні часи. З Одеси. Вже тоді Дорошенко буквально кричав "Я ворог! Ізолюйте мене!". Але, на жаль, правоохоронні органи його не чули. Так само, як не чують і сьогодні. 

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 41 Экология37 Полиция 36 Помощь35 Больница 30
Последние ЗАПИСИ
Баклаженко Ольга Александровна

Жестокие недетские законы и бесчеловечные службы

Лабас Вадим Ильич

Группу террористов выпустили под домашний арест

Куренной Владимир Константинович

Еще раз про Грету Тунберг

Ройтбурд Александр Анатольевич

Проблемы Украинского театра - это наши проблемы

Квасницкая Ольга Алексеевна

Одесса заработала на приватизации в 20 раз меньше, чем Львов. Какие схемы покрывает Одесский горсовет?

Паламарчук Павел Васильевич

Діалог, якого не було

Вінницький Олександр Олександрович

А що міністерство інфраструктури зробило, щоб забезпечити нормальне транспортне сполучення під час ремонту понтонного мосту на трасі Одеса-Чорноморськ?

Экс-патрульная Зоя Мельник

История девочки, которая отравилась, чтоб сбежать из центра реабилитации

Рожко Светлана Владимировна

Закон не додає совісті

Вінницький Олександр Олександрович

Як Україна подарувала гроші Маркову