Стерненко Сергей Вячеславович Гражданский активист

Українська "справедливість" у всій красі

2018-02-03 21:53:56

На фото — Олег Ткачук, прізвисько "Бульбаш", 1979 р. н. Громадянин Білорусі. Там він вчинив згвалтування, розбійний напад, крадіжку та пограбування, за що успішно відсидів в білоруській в‘язниці. Після цього він вирішив оселитись в Україні та переїхав до Одеси.

На початку 2014 року Ткачук влився в ряди "антимайдану" і став членом терористичної проросійської групи "Одесская дружина". 2 травня 2014 року він брав активну участь в зіткненнях, стріляв на вул. Дерибасівській із невстановленої зброї по тим, хто вийшов на захист України. Один із тих, хто хотів нашої смерті та встановлення в Одесі аналогу ДНР — т. з. ОНР.


Через 2 тижні після провальної спроби спецслужб РФ тут встановити контроль, Ткачука затримала СБУ. І скоро відпустила на волю, надавши у справі 2 травня йому статус свідка.
Бойовик недовго думав, і драпанув назад в Білорусь. Але там його затримали знову, і засудили на 1 рік і 6 місяців позбавлення волі за порушення режиму відбування покарання.
Ткачук відсидів, з‘ясував, що в Україні для нього тепер безпечно, і знову переїхав до Одеси. Одружився на давній подрузі.

В Одесі його знову затримали. Повідомли про підозру за "участь у масових заворушеннях" по справі подій 02.05.14. Закрили в СІЗО. У в‘язниці він пробув декілька місяців, після чого Приморський суд його засудив. На 3 роки умовно.

Засудженого раніше за особливо тяжкий, тяжкий і два середньої тяжкості злочини Ткачука за новий злочин, пов‘язаний із спробою розв‘язати в Одесі війну, засудили до умовного терміну. Тобто відпустили на волю.

Ні преса, ні громадськість про судовий процес навіть не знали. Все пройшло по-тихому. І прокуратура такий вирок, звісно, оскаржувати не збирається.

І це на фоні історії про іншого бойовика (котрий, імовірно, виготовляв зброю і для 02.05.14), що застрелив нещодавно поліцейського. І при тому, що проти нас все ще веде війну Росія, і потрібно не просто ізолювати її агентуру, а й поповнювати обмінний фонд. На фоні історії про відпущеного убивцю Крисіна і запроторених за ґрати архітекторів, котрі зазіхнули на філіал ФСБ.

Українська "справедливість" у всій красі. Хороший сигнал для інших проросійських — роби що хочеш, і тобі за це нічого не буде, якщо ти під російським прапором. Головне, щоб не під жовто-блактиним. Таких в Україні саджають.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 41 Экология37 Полиция 36 Помощь35 Больница 30
Последние ЗАПИСИ
Ройтбурд Александр Анатольевич

О чем я говорил президенту Зеленскому?

Квасницкая Ольга Алексеевна

Одесская Слободка и львовская Левандовка. Как живется в непрестижных районах Одессы и Львова?

Баклаженко Ольга Александровна

Жестокие недетские законы и бесчеловечные службы

Лабас Вадим Ильич

Группу террористов выпустили под домашний арест

Куренной Владимир Константинович

Еще раз про Грету Тунберг

Ройтбурд Александр Анатольевич

Проблемы Украинского театра - это наши проблемы

Квасницкая Ольга Алексеевна

Одесса заработала на приватизации в 20 раз меньше, чем Львов. Какие схемы покрывает Одесский горсовет?

Паламарчук Павел Васильевич

Діалог, якого не було

Вінницький Олександр Олександрович

А що міністерство інфраструктури зробило, щоб забезпечити нормальне транспортне сполучення під час ремонту понтонного мосту на трасі Одеса-Чорноморськ?

Экс-патрульная Зоя Мельник

История девочки, которая отравилась, чтоб сбежать из центра реабилитации