Стерненко Сергей Вячеславович Гражданский активист

Після протесту проти нахаббудови біля будинка-стіни знов продовжилось будівництво?

2017-09-07 09:38:07

Відвідав місце подій, щоб перевірити чи так це є насправді.

З позитивного:

- Будівництво (при)зупинено. Нові стіни не зводяться, на даху нікого немає. Прибрали також будівельні висотні конструкції, що були на самому дому-стіні.
- Є всі ознаки того, що об'єкт готують до консервації. На місці є 4 робітника (чи за договором вони працюють?), котрі проводять зварювальні роботи: роблять ґрати, встановлюють їх на вікна та двері, щоб на об'єкт ніхто не міг потрапити. Самі ж робочі кажуть, що вказівок на прибирання залишеної минулогт разу битої цегли і продовжити будувати у них не було.
- Так як під час минулого протесту-прибирання у забудовника чомусь зникло підведене на місце електропостачання, туди пригнали великий генератор. Він же є водночас і мінусом, нижче скажу чому.

З негативного:

- Електрогенератор поставлений так, що кабель від нього йде прямо через вихід з території дитсадка, тому діти і їх батьки постійно через нього ходять. Це, м'яко кажучи, не дуже безпечно.
- Також з боку задньої стіни нахаббудови, практично на території того ж дитсадка немає жодного паркану, щоб убезпечити тих, хто ходить в подвір'ї. Техніка безпеки? Не чули.
- Там, де прибрали висотну будконструкцію від будинку-пам'ятки, залишився шмат стіни 3го поверху, до якої під час акції фізично неможливо було дістатись. Також ніхто не провів фасадно-облицювальних робіт, а тому колір у бокової сторони будинку — сіро-брудний та цим псується візуальний вигляд і сам ефект "однієї стіни".

В цілому схоже на те, що в цьому раунді громадянське суспільство таки перемагає і дійсно будівництво зупинено. Але чи стане цей раунд останнім? Чи поставиться крапка в історії війни між одеситами та нахабним забудовником Ігорем Тєпліцом? Час покаже. Але поки ми всі є активними і небайдужими жителями міста та громадянами України, шанси на справедливість усе-таки є. А тому головне — не зупинятись, не боятись та діяти, коли цього вимагає ситуація.

 

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 41 Экология37 Полиция 36 Помощь35 Больница 30
Последние ЗАПИСИ
Баклаженко Ольга Александровна

Жестокие недетские законы и бесчеловечные службы

Лабас Вадим Ильич

Группу террористов выпустили под домашний арест

Куренной Владимир Константинович

Еще раз про Грету Тунберг

Ройтбурд Александр Анатольевич

Проблемы Украинского театра - это наши проблемы

Квасницкая Ольга Алексеевна

Одесса заработала на приватизации в 20 раз меньше, чем Львов. Какие схемы покрывает Одесский горсовет?

Паламарчук Павел Васильевич

Діалог, якого не було

Вінницький Олександр Олександрович

А що міністерство інфраструктури зробило, щоб забезпечити нормальне транспортне сполучення під час ремонту понтонного мосту на трасі Одеса-Чорноморськ?

Экс-патрульная Зоя Мельник

История девочки, которая отравилась, чтоб сбежать из центра реабилитации

Рожко Светлана Владимировна

Закон не додає совісті

Вінницький Олександр Олександрович

Як Україна подарувала гроші Маркову