Форостяк Руслан Миронович Бывший советник главы ГУНП в Одесской области

Я вибачаюсь, а чому тільки "Антикорупційний суд" вимагається?

2017-10-18 22:52:17

Я б хотів щоб всі суди були неупереджені, чесні та справедливі, і господарські і адміністративні, і звичайні районні, і апеляційні всіх інстанцій.

Навіщо мені якийсь антикорупційний для обраних, взагалі що це за вимоги "великої політичної реформи" з якимось підходами, що дискридитують взагалі протестний рух?

Я право на протест не заперечую, навіть вітаю, є ж протестні настрої, то тоді навіщо ховатись за вимоги, які ніяким чином не змінять ситуацію та не вирішать кризи, навіть якщо будуть реалізовані якимось чином?

Чи підтримую я зняття недоторканності?

Це настільки смішно у цей історичний час, що сподіватись можна на те, що розглядати справу депутата буде той самий антикорупційний суд, не кажучи вже про те, що саме зараз попри всі питання до народних обранців, це сьогодні майже єдиний запобіжник умовної незалежності парламенту, якщо опустити його залежність від звичайного підкупу чи шантажу кланами, що володіють цілими фракціями.

Хтось сподівається що за таких умов новий закон про вибори кардинально вирішить питання? Ну то подивіться на склад місцевих рад, що обрані за цим законом по всій країні.

З сумнівом ставлюсь до такої активності та політичної боротьби таким шляхом, саме по питанням, треба зразу "банду геть" - оце інша справа.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Экология43 Кино 42 Помощь39 Полиция 36 Больница 30