Форостяк Руслан Миронович Бывший советник главы ГУНП в Одесской области

Перші результати робочої групи Громадської ради при ГУНП

2017-08-04 20:06:49

Я чув багато скептичних думок, щодо діяльності робочої групи Громадської ради при ГУНП в Одеській області, саме в сенсі, чи це ширма для правоохоронних органів, чи це реально ефективний громадський орган, що має змогу залишатись об'єктивним та в першу чергу стояти на захисті базових засад будь яких суб'єктів права.

Так ось, пройшло майже пів року з початку діяльності робочої групи, і сьогодні я вже можу з деякою гордістю запевнити, що саме наша група стала тим самим громадським органом, що дійсно відповідає очікуванням від його роботи.

Хочу подякувати активним громадянам, що на волонтерських засадах долучились до роботи, за цей час розглянуто майже півсотні досить серйозних справ.

Так наприклад, за результатами розгляду однієї з резонансних справ (особі оголосили підозру, не більше не менше, а в умисному вбивстві) за підтримки прокуратури в Одеській області відкрито кримінальну справу по відношенню до працівників правоохоронних органів ГУНП, що здійснювали свої повноваження неналежним чином.

 

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Экология41 Кино 41 Помощь36 Полиция 36 Больница 30