Форостяк Руслан Миронович Бывший советник главы ГУНП в Одесской области

Готується робоча група з питань захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова

2018-02-13 23:15:29

Інформую, що у відповідності до державної політики у сфері дотримання безперешкодної діяльності журналістів та засобів масової інформації та з огляду, що для Одеси та області це питання, як виявилось, досить актуальне з досвіду минулого року, за розпорядженням голови ОДА Максима Степанова готується робоча група з питань захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова, в яку долучать експертне середовище, інститути громадського суспільства, правоохоронців та представників виконавчої влади.

Займається організацією та створенням робочої групи, регламентом та форомю роботи виключно ОДА, тож адресуйте питання, якщо є, саме туди.

Хочу зазначити, що я особисто вітаю ці кроки та ініціативу, і поширюю цю інформацію у відповідь на численні питання, що отримуються на тему перешкоджання професійній діяльності журналістів.

Окремо слід визнати, що наша область входить до топ 5, де відмічено порушення свободи слова, та фактично рекордсмен (крім Києва, який на передовій суспільно політичних процесів) за кількістью відкритих проваджень за ознаками ст. 171 КК України, і це зовсім не тому, що у нас фактів більше ніж де інде, а саме тому, що правоохоронці, крок за кроком намагаються реагувати в правовому полі на факти перешкожань та скарг на дії, що мають ознаки перешкоджання професійної діяльності журналістів.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 41 Экология40 Помощь36 Полиция 36 Больница 30