Форостяк Руслан Миронович Советник главы ГУНП в Одесской области

З приводу "захоплення" Одеського художнього училища

2018-04-06 20:14:29

Навколо подій, з начебто захопленням невідомими приміщення Одеського художнього училища на Преображенській, піднявся просто гвалт та караул у соцмережах, незабаром очікую також те саме в ЗМІ, тому бажаю все ж таки прояснити.

По перше, дякую небайдужим за численні повідомлення про цю подію, їх було надзвичайно багато, це, до речі, приклад миттєвої реакції суспільства на будь які такі загрози, і це радує.

Але, реально не було ніякого захоплення, як з'ясувалось прийшли дві особи, що встановлені, з якимись паперами та документами, що ніби на їх думку надають їм право власності, та повісили замок на побутові приміщення, і пішли геть.

Всі інші громадяни - це якраз небайдужі, що прибули дати відсіч на заклик адміністрації, охорона (з надписом "охорона"), знову ж таки, була викликана адміністрацією закладу.

Ніяких тітушок чи насильства зафіксовано не було.

Наразі вирішується питання про правову кваліфікацію події, чи були ознаки самовправства чи інші правопорушення, з'ясовують слідчі Приморського відділу поліції.

Позиція поліції незмінна - право власності є недоторканним, скасувати його може тільки суд.

Крім того, будь які цивільні особи, що на свій розсуд вчиняють "виконавчі дії" без присутності державних виконавців у непередбачений законом спосіб розглядаються як правопорушники з відповідними правовими наслідками.

 

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 40 Экология36 Полиция 36 Помощь31 Больница 29