Форостяк Руслан Миронович Советник главы ГУНП в Одесской области

Щодо злочинів з ознаками педофілії

2018-07-27 21:47:54

Суспільство досить чутливо ставиться до злочинів в яких є ознаки педофілії. Ще за часів СРСР ці злочини приховували, розглядались тільки в закритих судових розглядах, самі справи секретились, все це з ідеологічних міркувань. В наші часи, в часи соцмереж, інтернету та інформації та з огляду, що правоохоронна діяльність все ж таки намагається вестись публічно, новина про згвалтування чи протиправні дії по відношенню до неповнолітніх миттю стає мейнстрімом усіх новинних стрічок, особливо тих, що налаштовані на будь яку "чернуху" від якої кров стине, чим гірше, чим жахливіша новина, тим краще.
 
Відповідно, здається, що світ перевернувся, щось десь з недр самого пекла вилазять якісь демони, що полюють на наших дітей для своїх страшних речей. Можливо, це тема окремої взагалі дискусії, але хочу познайомити вас з короткою статистикою за даними полції, висновки робіть самі.
 
Дивіться (аналіз за 6 місяців за той самий період кожного року по нашій області)
злочини за ознаками ч. 4 ст. 152 КК України (згвалтування, що привели до особливо тяжких наслідків або скоєні у відношенні до неповнолітньої особи):
 
2015 - 3 випадки, розкриті всі, особи встановлені, скеровано до суду;
2016 - 2 випадки, залишились, нажаль нерозкриті;
2017 - 10 випадків (привіт закону Савченко та амністії), розкриті всі, всі затримані;
2018 - 1 випадок, розкрито та затримано.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 40 Экология36 Полиция 36 Помощь31 Больница 29