Форостяк Руслан Миронович Бывший советник главы ГУНП в Одесской области

Щодо шлагбауму до курортної зони в Одесі

2020-07-09 17:51:56

Навколо зруйнованого КПП "каси" та шлагбауму до курортної зони в Одесі активістами на чолі з народним депутатом виникла чимала дискусія, але не розумію, яка тут взагалі може бути дискусія якщо:

1. Обмежувати доступ до пляжної зони річ корисна в принципі, і можна навіть за це брати кошти, адекватні, тільки не в кишеню приватної особи, а до бюджету міста.

2. Таке обмеження, в свою чергу, приводить до негативного наслідку - ті, хто не бажає сплачувати з різних причин, чи не визнає легітимності такої сплати, чи жадний, або обмежений в коштах, кидають авто де попало в цій самій зеленій зоні, забиваючи обочини, створюючи шалені затори всім (включаючи тих модних, що сплатили) та нищать саму зелену, курортну зону, за яку ніби то ми турбуємось.

Звідси висновок, перед тим як щось обмежити - запропонуй альтернативну, інакше ти отримаєш результат протилежний очікуваному, ну звісно якщо результат не є тупо наколотити грошенят, використовуючи не те що сумнівну, а повністю ліву схему, яку всі бачать, знають, але вдіяти з цим нічого не можуть.

3. Самі такі дії депутата це вандалізм та хуліганство і не можуть вітатись у сталому суспільстві. Депутат або туповатий або не має тями взагалі, якщо не розуміє, що його обрали якраз для того, щоб він використовуючи свої повноваження та можливості стояв на заваді цих недоліків та руйнував подібні схеми олівцем, а не кувалдою. Хоча може він мріяв про такі речі, заздрив активістам та розійшовся, руйнуй, кроши, тобі нічого за це не буде...

Краще б написав запит до місцевої влади чи до правоохоронних органів з вимогою повернути гроші отриманні від схем до громади чи скерувати їх на облаштування додаткових майданчиків для паркування та реального благоустрою.

Натомість бачу цирк та оголтілий популізм.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Экология43 Кино 42 Помощь39 Полиция 36 Больница 30