Чумаков Отец Александр Монах-салезианин УГКЦ

Коли зникнуть балачки про "фошіздзьку загрозу"?

2017-08-03 11:48:28

Суперечка з приводу "фошіздзької загрози", яка ніяк не завершиться в соцмережах, насправді може бути в Україні ґрунтовно розв'язаною через уточнення і вдосконалення закону про протидію насильству і відповідальність за нього. Щось з такого закону є, але не закон - радше полу-фабрикат з непрописаним механізмом практичного застосовування.
Образа за національною ознакою або за ознакою приналежності до етнічної групи або народності, як і будь яка інша незаборонена приналежність, є однією з тяжких форм насильства, що має вагомі суспільні наслідки і повинна відбиратися, як важкий кримінальний злочин. В основі повинен бути принцип, якій є підставою розгляду будь якого вербального насильства, що приводить до тяжких наслідків (словом можна вбити - наприклад, довести до самогубства , т.п.): той, хто сприймає висловлювання як образу і насильство повинен заявити про це тому, хто його ображає і вимагати припинення. Якщо за тим не буде вибачення і припинення вербальних насильницьких дій, тоді мусить бути впроваджене законне покарання, наприклад позбавлення волі на термін від 3 до 10 років з конфіскацією майна і забороною займати державні посади. Особливо серйозним випадком треба вважати прецеденти, вчинені групою та у вигляді суспільно-громадських дій: під час мітингів, демонстрацій, пікетів, протестної або демонстративної ходи тощо. Так само і вчинене у публічний спосіб та розповсюджене через мас-медіа та будь який публічний виступ.

Така трактовка вербального насильства за національною ознакою та ознакою приналежності і самоідентифікації повинна розповсюджуватись на вербальне скривдження представників будь яких дозволених державним правом суспільних груп та спільнот та окремих осіб. Неприпустимим повинно стати вербальне насильство, вчинене відносно українців, поляків, євреїв, німців, молдаван, росіян, африканців, релігійних конфесій - католиків, православних, протестантів різних деномінацій. мусульман, іудеїв, кришнаїтів тощо.

Будь яка приналежність і ідентифікація, яка не є забороненою державним правом мусить бути захищеною від образи і насильства, перед усім вербального.

Здичавілий постколоніальний нарід мусить зіштовхнутися з важкими санкціями, щоби наново вкорінитися в людський культурі відносин і спілкування.

І зникнуть балачки про "фошіздзьку загрозу".

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Экология41 Кино 41 Помощь36 Полиция 36 Больница 30