Вінницький Олександр Олександрович Член партії ВО "Свобода", старший викладач ОНУ ім. І. І. Мечникова

Як при воєнному стані російській бізнес на Одещині процвітає

2018-12-10 19:46:58

Натрапив в ЗМІ на дуже цікаву інформацію. У порту "Южний" знаходиться компанія "Термінал Стівідорінг і К", яка входить в російську холдингову групу "Трансбункер".
"Трансбункер" - близька до російської влади нафтова компанія, яка має десятки представництв в різних містах РФ. Керівництво порту "Южний" надає цій російської компанії більшу частину території порту. Там вона досить успішно і прибутково торгує паливом на морі і на суші. І це на п'ятому році війни з Росією.Найцікавіші факти:

Компанії "Трансбункеру" в Южному ще з 2015 року проходять у криминальному провадженні СБУ щодо фінансування "днр" і "лнр". У цій же справі проходить і відомий "сміттєвий" сепаратист Ігор Марков. Правоохоронці підозрюють дочірні компанії "Трансбункеру" у створенні конвертаційного центру разом зі сміттєвої компанією "Союз" Маркова. Частину прибутків вони направляли на фінансування проросійських терористичних угруповань. Розслідування досі триває, хоч і було засекречено СБУ в 2018 році.

Російське керівництво "Трансбункера" тісно пов'язане з урядом Росії. Компанії цього холдингу масово виграють державні тендери і беруть участь в будівництві портів в Росії. Я думаю, всі розуміють, що без впливового "даху" в Кремлі, компанія навряд досягла б таких успіхів.

Але і це не все. Після анексії Криму їхнє місцеве представництво "Трансбункер-Керч" продовжило роботу, тільки змінивши назву. Так само вчинили і всі українські філії "Трансбункеру" після початку російської агресії в 2014 році. Керівництво ж компанії як знаходилося в Москві, так і знаходиться зараз, і саме туди ідуть космічні прибутки від торгівлі нафтопродуктами в Україні.

Днями до Одеси приїжджав генпрокурор Юрій Луценко і заявляв, що під час воєнного стану російський бізнес в Україні повинен бути заморожений. Але, як бачимо, поки цей бізнес не тільки не заморожений, а й процвітає.
Очевидно, що контроль російської компанії над значною частиною порту в Одеській області під час війни несе пряму загрозу безпеці нашої країни. Та кому з нинішньої влади до того є реальна справа?

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 41 Экология37 Полиция 36 Помощь31 Больница 30