Вінницький Олександр Олександрович Член партії ВО "Свобода", старший викладач ОНУ ім. І. І. Мечникова

Пишатись нагородою від ФСБ: проблема чи ні?

2019-06-13 06:38:13

Зеленський вляпався в новий скандал, призначивши головою Служби Зовнішньої Розвідки України нардепа від "Батьківщини" Бухарєва. Це призначення легко пояснити не тим, що він нардеп від союзної Зеленському партії, а тим, що його дружина - сценаріст 95-го кварталу, а сам він кум одного з лідерів кварталу.

Але скандал полягає не в цьому. Справа в тому, що пан Бухарєв має нагороду від ФСБ РФ за "боєвоє содружество". Він стверджує, що отримав її багато років тому, правду, коли і за що він її отримав ми навряд чи дізнаємось - ну не запит ж в ФСБ нам слати?

Головна проблема в іншому. Вже під час війни, в 2014 році, коли вже йшла повномаштабна війна, ми вже мали не одну сотню загиблих воїнів та окуповані території, він ПИШАВСЯ цією нагородою. В своїй доволі маленькій агітці для виборів до Верховної Ради, де лише стисло викладалась основна інформація про нього, відомость про цю нагороду була присутня. Ось це найкраще характеризує його погляди та цінності.

Наступна Верховна Рада може бути доволі різна. Це буде залежити виключно від нас і наша з вами задача - недопустити реванш!
 

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 41 Экология38 Помощь36 Полиция 36 Больница 30