Вінницький Олександр Олександрович Член партії ВО "Свобода", старший викладач ОНУ ім. І. І. Мечникова

А що міністерство інфраструктури зробило, щоб забезпечити нормальне транспортне сполучення під час ремонту понтонного мосту на трасі Одеса-Чорноморськ?

2019-10-01 21:51:06

Сьогодні в Одесі знаходиться міністр інфраструктури Vladyslav Kryklii і мені дуже хотілось би дізнатись:

А що міністерство інфраструктури зробило, щоб забезпечити нормальне транспортне сполучення під час ремонту понтонного мосту на трасі Одеса-Чорноморськ ? Можливо, ви не знаєте, але цей міст ремонтують вже майже місяць і будуть ремонтувати ще не менше місяця. Об’їздна дорога, якою пропонується користуватись на час ремонту не розрахована на таку кількість машин, відповідно, на ній утворюються величезні затори та і об’їзджати треба доволі значну відстань.

І це при тому, що ця дорога з’єднує обласний центр та величезне місто обласного підпорядкування + район. Купа людей живе в Чорноморську, а працює в Одесі, у багатьох одеситів дачні будинки в цьому районі. Невже ціле міністерство не здатне забезпечити тимчасову заміну невеличкому понтонному мосту? Чи зверталось міністерство інфраструктури до військових, враховуючи, що в десятках кілометрів звідти знаходиться понтонно-мостовий полк (!!), так, можливо різним вантажним авто він допомогти не зможе, але легкові авто чудово могли б їм користуватись. Це би і проблему частково вирішило, і військовим було добре навчання, і репутацію армії б підняло ще вище.

Мені здається, перед амбіційними планами на серйозні інфраструктурні проекти треба вміти вирішувати такі банальні речі, які значно полегшують життя громадян. Про «електронний уряд» я вже взагалі мовчу.

Я б задав би це питання голові ОДА, але в нас вже півроку його нема. І якось так виходить, що проблема є, а винних нема. А ще б я спитав, коли нарешті буде добудований міст, який вже 3 роки будується замість цього понтонного і вже майже готовий, але, на фінальному етапі, фінансування було зупинено.

Ну і риторичне питання, нас з півднем Одеської області з’єднує всього декілька мостів. А якщо б це був не плановий ремонт, а диверсія і ці мости були б знищені - якщо ми не можемо вирішити питання з невеличким понтонним мостом - що б ми робили в цьому випадку?

 

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Экология43 Кино 42 Помощь39 Полиция 36 Больница 30
Последние ЗАПИСИ
Федорова Екатерина Викторовна

Обращение к жителям области с просьбой об обратной связи для получения реальной картины состояния сел и посёлков нашего региона

Ройтбурд Александр Анатольевич

Можно ли украинцам пользоваться российской вакциной?

Калинчук Сергей Васильевич

У нас в стране очередной анти-рекорд - 5804 случая заболевания за сутки

Крупица Наталья Григорьевна

Разговор о нашем будущем

Куренной Владимир Константинович

Почему бы Украине не стать британским особым партнером и другом на востоке континента?

Волонтер Екатерина Ножевникова

В нашем городе стариков отправляют умирать

Куренной Владимир Константинович

Жизненное пространство самозванца Лукашенко сужается

Лабас Вадим Ильич

По обострению войны между «Азербайджаном и Арменией»

Гинак Алла Федоровна

Выборы должны проходить минимум раз в два года

Русев Иван Трифонович

Возвращение Робинзона