Вінницький Олександр Олександрович Член партії ВО "Свобода", старший викладач ОНУ ім. І. І. Мечникова

Це таки трапилось! І я не про короновірус...

2020-03-11 22:53:30

В Одесі є загроза значно серйозніша за нього... до виконання своїх обов’язків заступника Одеського міського голови приступив Сергій Подгайний.

Хоч останні роки про нього було мало що чути - одесити пам’ятають його, як керівника департамента дорожнього господарства та голову Приморської райадміністрації при Гурвіці, який потім переметнувся до Костусєва та став віце-мером Одеси, а у 2014 очолив Укравтодор України! Масштаб корупц..., тобто «професіонала», думаю, всім очевидний.

І от тепер Труханов вирішив повернуту його в політику та призначив своїм заступником. Та не просто заступником, а якимось «супер заступником». Фактично, всі напрямки, які вважаються «хлібними» віддали під його керування.

Чому це відбувається? Думаю, ні для кого не секрет, що Труханов посварився зі своїми основними спонсорами, а через пів року Одесу чекають місцеві вибори, на які треба буде виділити шалені гроші, щоб мати хоч якийсь шанс переобратись, а тут ще й правоохоронні органи «піджимають» з купою кримінальних справ. Ось і було вирішено реанімувати такого цінного кадра для усунення фінансових проблем.

І знаєте, що саме лячне? Це може спрацювати... На жаль, гроші взагалі для політики мають величезне значення, а для України вони мають критичне значення, і, як правило, хто більше вклався в кампанію - той і отримав кращий результат. Тому наступні півроку можуть стати критичними для Одеси, масштаб «розпілів», який відбуватиметься, навіть важко уявити...

Всі проукраїнські сили мають максимально об’єднатись та зробити все можливе, щоб недопустити ще декілька років занепаду нашого рідного міста!

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Экология43 Кино 42 Помощь39 Полиция 36 Больница 30
Последние ЗАПИСИ
Федорова Екатерина Викторовна

Обращение к жителям области с просьбой об обратной связи для получения реальной картины состояния сел и посёлков нашего региона

Ройтбурд Александр Анатольевич

Можно ли украинцам пользоваться российской вакциной?

Калинчук Сергей Васильевич

У нас в стране очередной анти-рекорд - 5804 случая заболевания за сутки

Крупица Наталья Григорьевна

Разговор о нашем будущем

Куренной Владимир Константинович

Почему бы Украине не стать британским особым партнером и другом на востоке континента?

Волонтер Екатерина Ножевникова

В нашем городе стариков отправляют умирать

Куренной Владимир Константинович

Жизненное пространство самозванца Лукашенко сужается

Лабас Вадим Ильич

По обострению войны между «Азербайджаном и Арменией»

Гинак Алла Федоровна

Выборы должны проходить минимум раз в два года

Русев Иван Трифонович

Возвращение Робинзона