Вінницький Олександр Олександрович Член партії ВО "Свобода", старший викладач ОНУ ім. І. І. Мечникова

Ліцемірство влади під час карантину

2020-04-14 21:50:09

На фото ви можете бачити оголошення з «Епіцентра». В теорії - працюють лише відділи, в яких продаються дозволені товари, а на вході в інші відділи висять такі оголошення та забороняючи стрічки. Ну і не більше 10 відвідувачів. Навіть з’явився новий відділ три тижні тому - продають макарони з Італії.

На практиці ж працюють ВСІ відділи, більш того - консультанти люб’язно припідіймають стрічку, коли ти підходиш та допомагають обрати товар, можете звернути увагу на фото - там, прямо за стрічкою, консультант допомогає обрати товар людям. Потім, на касі, наскільки я зрозумів, всі покупки оформлюються, як покупки через інтернет-магазин.

А напроти «епіцентру» знаходиться «оптовий ринок», де кожен день поліція проводить рейди та вишукує у продавців найдрібніші порушення. Питання мають навіть до тих, хто продає дозволені товари.

Мабуть, влада вважає, що власнику «епіцентру» мільярдеру, народному депутату, який голосував за всі владні призначення на посади, Олександру Герегі потрібніше, він не переживе два місяці закриття частини його бізнесу. Не те що цим дрібним підприємцям з ринків, які реально працюють, щоб мати можливість прогодувати свої сім’ї.

Зробили їх разом!

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 42 Экология41 Помощь38 Полиция 36 Больница 30