Гуцалюк Сергей Борисович Начальник Южного межрегионального отдела Украинского института национальной памяти

Не витрачайте папір на дешеву пропаганду!

2020-04-22 20:27:36

Всього лише півроку минуло з того часу, як я очолив південний напрямок Українського інституту національної пам’яті. Чотири місяці минуло, як ми з колегами запустили в соцмережах нашу просвітницьку роботу з популяризації нашої минувщини… Сотні матеріалів про нашу історію, які раніше припадали порохом у шухлядах вчених ми поступово робимо популярними. Відеоекскурсії на карантині, що започаткували ми - стають вже брендом.

Перегляньте їх ще раз!

Я щасливий від того, що нашу з вами історію зовсім не треба “переписувати”, переставляти акценти чи щось приховувати. Все на поверхні! Все поруч…

І нескінчено радий тому, що за цей короткий час саме ті, хто звик щось приховувати чи переписувати готові витрачати числені кошти, жертвувати папером, що через лісові пожежі може скоро стати дефіцитом, аби пробувати опонувати нам.

Не шановні імперці і імперо-комуністи, не переймайтеся! Не витрачайте ресурси на боротьбу зі мною, бо для вас ця справа не має жодної перспективи! Краще зробіть щось своє! Але пам’ятайте, що виправдовування чорносотенськіх погромів, червоного террора, Голодомора чи Голокоста більше не буде! І вже не лише ми, а суспільство цього не допустить! Ваш час минув і ви самі в цьому зізнаєтеся. Не витрачайте папір на дешеву пропаганду! Ви разом з Януковичем в кращому випадку вже в Ростові.

Слава Україні!

P.S.

Ось таку "листівку" вчора ввечері розкидали місцеві любителі путіна по поштових скриньках на вулицях біля кінотеатра "Родіна".

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 42 Экология41 Помощь38 Полиция 36 Больница 30