Коваль Тарас Олексійович Учасник АТО

Власників "евроблях" може стати більше

2018-05-24 14:14:26

Мене як представника громадської ради при Одеській митниці дуже турбує ситуація, коли наприкінці року закінчується пільгові ставки акцизу для розмитнення авто із США.

07.10.2015 року президент України підписав Закон України «Про внесення зміни до підрозділу 5 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів», який встановлює пільгові ставки податку при завезенні вживаних транспортних засобів. Вказані пільги діють до 1 січня 2018 року.

Вказаний закон дозволив:
- регулярно поповнювати державний бюджет на суму приблизно 200 мільйонів доларів США щорічно за рахунок сплати всіх необхідних платежів при ввезенні авто;
- знизити рівень корупції в митних органах;
- забезпечити населення України якісними автомобілями за доступними цінами;
 - припинити незаконне ввезення автомобілів на «евробляхах», які не відповідають екологічним нормам євро-5 (надалі євро-6) і несуть реальну загрозу не тільки навколишньому середовищу України, а й життю та здоров'ю всіх учасників дорожнього руху з причини неможливості контролювати виконання ПДР особами, які керують такими автомобілями.

У разі, якщо дія вказаного закону не буде продовжена, державний бюджет понесе суттєві втрати, а громадяни України не зможуть покупати якісні авто за доступними цінами, що призведе до збільшення кількості автівок на іноземній реєстрації, які знаходяться поза правовим полем.
Треба не допустити цих втрат та вже зараз працювати над новим законом.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 42 Экология41 Помощь38 Полиция 36 Больница 30