Коваль Тарас Олексійович Учасник АТО

Хто з активістів насправді працює на країну-агресора

2018-06-12 04:59:56

Нам здавалося, що громадські ради створені, щоб органи державної влади мали більш тісний контакт з громадськістю, щоб зробити наше життя краще, процедури менш складними, проте виявляється ні. Деякий час назад мене було виключено з громадської ради при Головному управлінні ДФС України в Одеській області через мою позицію, відносно дій голови вказаної громадської ради.

Позиція голови Ради є такою, що вказаний орган є його особистим майданчиком для проведення своїх рішень для задоволення приватного інтересу. 08.06.2018 року на засіданні митного комітету Громадської ради було декілька питань: 1. Щодо невиконання планів Митного комітету 2. Щодо того, що впродовж двох місяців комітет не може зробити запит до правоохоронних органів 3. Що підприємству «Інтер Транс Лоджистікс», яким володіє голова Громадської ради при Головному управлінні ДФС України в Одеській області, не дають здійснювати господарську діяльність.

Це є вкрай цинічним використанням свого становища для покращення умов особистого бізнесу, в той час, коли інші питання навіть не розглядаються. Більш того, після пошуку інформації в інтернеті стосовно цього товариства виявилося, що воно замішано у контрабанді автівок з Арабських Еміратів за допомогою громадян сепаратистського Придністров’я, що товариство замішане у перевезенні в Україні сигарет «Pirvelli», які, скоріше за все, канцерогенні, оскільки підприємство ухиляється від здійснення відбору образків. А саме головне, що ТОВ «Інтер Транс Лоджистікс» співпрацювало з ТОВ «Фронта» в 2016-2017 роках - вони здійснювали операції з Wenzhou Hawai Electron & Electric Manufacture (Китай), Угорський судо- і кранобудівний завод (Угорщина), а також низкою російських компаній без декларування в Україні. У схемах також брали участь компанії ТОВ «Мераіс груп» (код 38794281), ТОВ «Альфаком Юкрейн» (38722091), ТОВ «КТЛ України» (39030671). Всі операції з оформлення угод здійснювалися в порту Аксай (Ростовська обл.).

Таким чином, «Інтер Транс Лоджистікс» замість забезпечення завантаження українських портів, платила податки і збори до бюджету Російської Федерації, тим самим безпосередньо фінансуючи тероризм на Донбасі і смерті наших воїнів.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 41 Экология37 Полиция 36 Помощь34 Больница 30