Крижановський Сергій Володимирович Директор державного підприємства "Морський торгівельний порт "Чорноморськ""

Швидке реагування на потреби ринку – запорука успіху розвитку порту

2017-08-02 13:26:40

У наш час, коли Україна виходить на нові ринки збуту своєї продукції, змінюється номенклатура експортних товарів, збільшується частка експорту товарів з доданою вартістю, виникає необхідність швидкого реагування на потреби ринку, що можна досягнути за рахунок будівництва універсальних складів.

На даний час у портах України вже збудовано значні потужності з перевантаження зернових вантажів та продовжується подальше збільшення перевантажувальних потужностей з відвантаження зернових вантажів. Після введення в експлуатацію усіх потужностей, на ринку перевалки зерна загостриться конкурентна боротьба за вантажопотоки, що вже почало призводити до падіння вартості вантажопереробки. На мою думку, порту "Чорноморськ" необхідно здійснювати будівництво універсальних критих складів підлогового типу зберігання. У даних складах можна зберігати як зернові вантажі та продукти їх переробки, так і інші харчові (цукор, мука) або хімічні вантажі у мішках та біг-бегах.

Перед нами стоїть задача забезпечити прибуткову діяльність підприємства, виконувати план інвестицій та розвитку порту. Тому на першому місці фінансові показники, а не тони. У час падіння обсягів перевантаження в портах, нам доводиться змінювати технології. Наприклад, після втрати порту вантажопотоку контейнерів, ми були змушені переорієнтувати потужності контейнерного терміналу на роботу з зерновими вантажами, що дозволило нам забезпечити прибутковість його роботи. З урахуванням конкуренції, яка склалася на даний час на ринку перевантаження контейнерів, ми не бачимо сенсу проводити демпінгову політику по відношенню до контейнерних терміналів Одеси, ТІСу, Іллічівського рибного порту та здійснювати перевантаження контейнерів собі у збиток.

Тому ми для себе ставимо мету здійснювати більш ефективне перевантаження вантажів. Ми приділяємо особливу увагу економічній доцільності перевалки. У 2017 році порт "Чорноморськ" повинен вийти на прибуток, передбачений фінансовим планом.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 41 Экология40 Помощь36 Полиция 36 Больница 30