Лабас Вадим Ильич Гражданский активист

Нас чекає тяжкий 2019 рік

2018-12-09 16:57:41

Дивно, але сьогодні прочитав багато на тему, що мордор не є організатором безладу у Франції. На думку авторів таких постів, мордор використовує цей безлад, але не є організатором. Вітаю вас, люди великою думки, сьогодні ви почуваєте себе так, як почували себе ті ж французи у 2014 році.

Коли, з одного боку як би зрозуміло було, що танки в Україну зайшли з Росії, але, водночас, немає прямих доказів, тому можна думати, що їх дійсно дістали шахтери з шахти. Але сьогодні не 2014 рік, і світ вже не той. На прикладі подій у нашій державі всі набралися досвіду гібридних методів. І наш народ, як самий досвідчений у цьому питанні, мав би бути в авангарді роз'яснювання цього. Та на жаль, пам”ять дуже коротка у більшості наших громадян.

Що стосується Франції

По-перше, Франція не є єдиною державою, де Росія запланувала події дестабілізації. І, до речі, у Франції запланований ще лайт варінт. У деяких країнах Європи росіяни будуть діяти набагато масштабніше і жорстокіше.

По-друге, плани по дестабілізації європейських країн були відомі заздалегідь. У нас ці російські розробки опинились ще пів року тому. І скажу вам, що наша розвідка навіть не здивувалась, коли ми їм це принесли. В них вони були ще раніше. Тому, можна сказати, що на теперішній час французькі спецслужби не змогли розробити плани протидії.

По-третє, акції протесту не мають якихось кінцевих, чітких вимог, і ці вимоги будуть змінюватись постійно. Тому, що мета протестів не досягнення цілі, а дестабілізація через протести непокори і є ціль. І це говорить про те, що “мозок” протесту знаходиться не в країні де проходять самі протести.

Що стосується самих планів росіян. Вони мають деякі особливі прикмети.

1. Росіяни створюють дзеркальні процеси з подіями в Україні 2014 року. Ті нюанси, які відрізняють ці події вони будуть замилювати інформаційно — пропагандистською машиною. Тому на якомусь черговому засіданні ООН ви почуєте від російського спікера такі слова: “Почему вы поддерживали такие действия в Украине в 2014 и осуждаете такие же действия у себя в 2018-19?”.

2. Всі дії дестабілізації будуть межувати на грані прав і свобод громадян тих чи інших країн.

3. Всі плани прописані так, що причина виникнення протестів буде стосуватися європейських цінностей, але в кінцевому пункті матимуть за мету розвал ЄС та НАТО.

4. За для створення протестів потрібні дві речі — інформаційна підтримка і декілька невеликих груп, які починають дії. При цьому інформаційна складова не завжди іде першою.
В цілому, можу вам сказати, що над розробкою цих планів працювали десятки професорів російських університетів. Гібридна агресія росії постійно змінюється і прогресує. Зараз вона переймає досвід “кольорових революцій”. Британія, Німеччина, Франція — є цілями, але не є основними цілями. Основні цілі россії — Румунія, Угорщина, Словаччина. В більшості країн вже скуплені місцеві олігархи, які будуть підтримувати ці протести.

Нас чекає тяжкий 2019 рік. Але ми його пройдемо. І сподіваюсь, що європейські спецслужби вже зараз працюють на максимум.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 41 Экология37 Полиция 36 Помощь31 Больница 30