Лабас Вадим Ильич Гражданский активист

Зовнішня розвідка тільки починає народжуватись

2019-01-27 09:22:02

Дочитав два інтерв'ю керівника зовнішньої розвідки Єгора Божка. Ці інтерв'ю для невеликого кола людей. Більшість звичайно цікавили тільки питання про Сємачко. Але всі інші питання набагато цікавіші від цього.

Відразу скажу, що мені дуже подобається фахова підготовка Єгора як дипломата. Ще більше мені подобається те, які зміни він робить в СЗР. Відходити від совка потрібно було давно, але взялися за це тільки тепер. Ну і обсяг роботи по цієї задачі дуже великий. Тому працювати над нею треба мати силу і характер.

Але, деякі відповіді на запитання мене просто шокували. Я розумію, що давав він їх під впливом постійного навалу інформації, що в свою чергу, може привести до невірного сприйняття оцінки тієї, або іншої ситуації. Тому, мабуть, і вважаю, що потрібно вказати на ці відповіді.

Саме легке — це відповідь по Савченко. Савченко займається контррозвідка. І коли починалась історія Савченко, Єгор ще не приймав участі в розвідці України. Тому питання більше для об'єму. І все ж : Ще в 14-му були підозри, що Савченко не зовсім те, що ми бачимо. Були докази того, що розкруткою в українському інформ просторі теми Савченко займаються деякі журналісти, які отримували кошти в москві. Саме в москві, а не з москви. І тут потрібно було втручання СРЗ. Але на той час в нас її практично не було. До речі, ці журналісти досі працюють в України.

Друга відповідь — це агресія рф у Керченській протоці.
Зрозуміло, що у рф був один із планів - “грузинський сценарій”. Але це був один з багатьох можливих сценаріїв. Відео яке виклало фсб до цього плану не мало ніякого стосунку. По перше, на відео воєнний корабель рф йде на таран нашого буксира. А таран допоміжного плав засобу воєнним кораблем є актом агресії з боку країни якої належить саме воєнний корабель. По друге, буксир не може дати збройну відповідь в принципі. У нього на озброєнні є тільки кулемет, який безглуздий проти воєнного корабля. І третє, після того, як злили оригінал повного відео тарану, з криками : “дави их ***!” видати це за нашу агресію не змогла б навіть рашка.
Тому логіка відповіді на це питання, як мінімум сумлінна.

І головна відповідь в інтерв'ю — деза президенту.
Деза президенту — це не просто деза політику. Насамперед, це деза головнокомандувачу. На основі цієї інфи наш головнокомандувач приймає рішення. І ціна помилкового рішення, причиною якою може стати саме ця деза, дуже велика. А ще, будь яка деза на такому рівні — це вдала операція нашого ворога. В рф існують цілі підрозділи, які займаються саме такими операціями. Тому “агентура”, яка приводить до такої дези, підлягає відразу відсторонення і щільної перевірки.
Дуже добре, що Порошенко у нас природжений розвідник і сам працює, як цілий відділ СЗР. Але щоб було, якщо б він не був таким?
Це гостре питання на сьогодні.

В цілому, між рядків відповідей в інтерв'ю, було зрозуміло, що наша СЗР тільки починає народжуватись. І щоб піднятися на ноги їй потрібно ще багато часу. Але дуже добре, що цей процес вже йде.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 42 Экология41 Помощь38 Полиция 36 Больница 30