Паламарчук Павел Васильевич Гражданский активист

І про хороше

2019-04-11 09:24:57

Щось в загальній ментальності в деяких сферах, де відбулася хоча би частково успішна реформа, таки змінюється. Некритично (не червоний, та інший неможливий апріорі треш), але порушив ПДД, тільки рушивши з місця. І не помітив машину ДАЇ, що їхала назустріч з вимкненим спецсвітлом.

Тут же зупинився, почекав поки вони розвернуться. Підійшов інспектор, кажу:

- Порушив, оформлюйте. Можна сплатити зараз?

- Ні, в нас нема терміналу. Почекайте, зараз перевіримо вас в системі. Ага, страховка нормальна, ок. О, ви прям відразу пристібнутий... Часто порушуєте?

- Пару раз фара тріснула не працювала декілька днів, поки на сервісі замовляли нову, і один раз рядність порушив, поспішав (на телеефір). Всі штрафи сплачені.

Патрульний ввів дані авта і прав в систему, і:

- Так, ви абсолютно "чистий". Ну, більше не порушуйте і не спішіть".
- Щасливої дороги!

Як кажуть, мєлочь, а приємно. При чому вони точно не летіли на інший виклик, тощо. І в них точно є план по протоколам... Думаю, рішення "пробачити" було викликано максимальною адекватністю та пропозицією сплатити відразу .

Нічого і близько не ідеалізую, знайомі патрульні кажуть, що навіть в їх реформованій сфері все дуже не просто і є і корупційні, і неформальні, і несправедливі моменти роботи, та й заробітня платня не такого рівня, що могла би забезпечити достойне життя...
Але все ж таки менталітет сервісності держави і зустрічної відповідальності громадян потрохи трансформується.

Хотілося б у це вірити.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Экология43 Кино 42 Помощь39 Полиция 36 Больница 30