Русев Иван Трифонович Экс-директор нацпарка "Тузловские лиманы"

Всесвітній день дикої природи

2019-03-03 10:00:14

У резолюції Генеральної Асамблеї ООН шістдесят восьмої сесії від 20 грудня 2013 року зазначається цінність диких тварин і рослин, особливо тих, які потребують захисту. 193 члена Генеральної Асамблеї ООН підкреслили цінність для людства дикої природи та усіх її мешканців, прийнявши резолюцію, яка проголошує 3 березня Всесвітнім днем дикої природи.

Саме 3 березня 1973 року було прийнято Конвенцію, що регулює міжнародну торгівлю рідкісними видами флори і фауни, відому як СІТЕС. Під міжнародною охороною на сьогодні знаходиться близько 5600 видів тварин і більше 30 тисяч видів рослин. Всі держави учасники Конвенції визнають важливість міжнародного співробітництва, яке буде сприяти захисту від надмірної експлуатації диких тварин та рослин в міжнародній торгівлі.

Україна приєдналась до Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої флори і фауни, що перебувають під загрозою зникнення, 14 травня 1999 року. НПП "Тузловські лимани" від імені держави охороняє унікальні екосистеми дикої природи степів, Чорного моря, водно-болотних угідь з численними мешканцями дикої флори і фауни.

Захищати дику природу може і зобов'язаний кожен з нас.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 41 Экология37 Полиция 36 Помощь34 Больница 30