Форостяк Руслан Миронович Советник главы ГУНП в Одесской области

Ковбой та Поліція

2018-11-12 22:05:08

Соцмережами прокотилась хвиля обурення поведінкою водія модного чорного доджу, де він зухвало та ганебно з використанням нецензурних висловів спілкувався з патрульними поліцейськими, та повне нерозуміння дій поліцейських, які начебто демонстрували безпорадність у цій ситуації.

Хочу повідомити, що дійсно цей випадок мав місце, водій доджу, в народі за таких кажуть "розпальцьований, що пальці аж через вікна стирчали", крім того, що вчинив неподобство, зробив це на очах двох неповнолітніх дітей та дружини, що знаходились в цей момент в автомобілі.

Не кажучи вже про те, як власною поведінкою він виховує дітей, саме їх присутність зупинила поліцейських від затримання хулігана та більш рішучих дій, було прийнято рішення притягнути його до віповідальності за вчинені правопорушення згодом, не хотілось на очах дітей витягувати водія з авто.

Саме зараз вирішується питання про притягнення цього ковбоя до адміністративної відповідальності за ознаками правопорушень, передбачених ст 173 та ст 185 КУаП.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 41 Экология37 Полиция 36 Помощь34 Больница 30