Форостяк Руслан Миронович Бывший советник главы ГУНП в Одесской области

Візьми плакат проти Путіна та роби що хочеш, це певно як ікона

2018-12-09 13:16:27

Ряд ЗМІ поширює інформацію начебто в Одесі під час футбольного матчу правоохоронці затримали представників ультрасу за патріотичні та націоналістичні гасла, посилаючись на блогера Романа Синіцина.

Хочу зазначити, що це абсолютна маячня, зрозуміло що такими меседжами переслідуються якісь власні амбіції чи інтереси причому шкідливі для нашої держави, з відповідними акцентами.

Під час матчу були здійснені хуліганські дії з застосуванням потужної піротехніки, що привело до зупинки матчу та численних звернень від інших глядачів та адміністрації до правоохоронців, щоб вгамувати хуліганів, крім іншого було пошкоджено піротехнікою сидіння для глядачів.

Проте правоохоронці не втручались і навіть не заходили безпосередньо на стадіон.
Після матчу було вирішено доставити одну особу в адміністративному порядку до райвідділу для складання адмінпаперів, але його колеги намагались фізично перешкоджати патрульним поліцейським, тактичній групі виконувати свої обов'язки, вчинили злісну непокору та вдались до фізичного спротиву.Тож додатково до райвідділу поїхало ще близько 12 осіб в адміністративному порядку, де на них були складені протоколи та проведена виховна бесіда.

Про якийсь там "колишній беркут" це взагалі фантазія Синіцина, йому в Києві може видніше, а у нас ми знаємо, що спецпідрозділи на кшалт батальону особливого призначення взагалі не брали участь в охороні публічної безпеки під час матчу, на місці були тільки тактичні групи оперативного реагування патрульної поліції.

А по Синіцину - візьми плакат проти Путіна та роби що хочеш, це певно як ікона. Ключове тут, цих осіб затримано не на стадіоні, а вже після матчу на вулиці, за напад на патрульних.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Экология43 Кино 42 Помощь39 Полиция 36 Больница 30
Последние ЗАПИСИ
Федорова Екатерина Викторовна

Обращение к жителям области с просьбой об обратной связи для получения реальной картины состояния сел и посёлков нашего региона

Ройтбурд Александр Анатольевич

Можно ли украинцам пользоваться российской вакциной?

Калинчук Сергей Васильевич

У нас в стране очередной анти-рекорд - 5804 случая заболевания за сутки

Крупица Наталья Григорьевна

Разговор о нашем будущем

Куренной Владимир Константинович

Почему бы Украине не стать британским особым партнером и другом на востоке континента?

Волонтер Екатерина Ножевникова

В нашем городе стариков отправляют умирать

Куренной Владимир Константинович

Жизненное пространство самозванца Лукашенко сужается

Лабас Вадим Ильич

По обострению войны между «Азербайджаном и Арменией»

Гинак Алла Федоровна

Выборы должны проходить минимум раз в два года

Русев Иван Трифонович

Возвращение Робинзона