Форостяк Руслан Миронович Советник главы ГУНП в Одесской области

#Вибори2019

2019-01-30 15:33:15

В ГУНП Одеської області відбулася розширена селекторна нарада з метою належної підготовки правоохоронних підрозділів забезпечити законність та правопорядок у виборчому процесі, що набирає обертів в країні.

Крім інших питань, зазначалось на необхідність належного реагування уже зараз, на будь які повідомлення про порушення виборчого законодавства, окремо про необхідність забезпечити належні умови для діяльності та співпраці з громадськими сектором, що здійснює моніторинг порушень виборчого права на кшалт "Опори",  КВУ та інших.

Користуючись нагодою, хочу також порадити всім зацікавленим організаціям, спостерігачам, довіреним особам та іншим суб'єктам виборчого права, в будь-який час з будь-яких питань, що вимагають втручання чи реагування поліції, негайно звертатись до правоохоронців одещини, до мене особисто чи до керівництва - всім зверненням буде надана належна увага.

Як приклад, хочу нагадати, що саме в нашій області, в Кілійському районі, чи не єдиний випадок на всю країну, де людина недавно була засуджена та отримала реальний срок за підкуп виборців на підставі матеріалів та доказової бази наших правоохоронців.

Тож запрошую дбати разом про створення прозорих, демократичних та чесних умов для всіх суб'єктів виборчого процессу.

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 41 Экология37 Полиция 36 Помощь34 Больница 30