Форостяк Руслан Миронович Бывший советник главы ГУНП в Одесской области

По затриманню на кордоні Польщі ветерана АТО Ігоря Мазура

2019-11-11 00:34:19

У відкритому реєстрі Інтерполу серед двох з половиною тисяч осіб, що розшукуються за запитом РФ, щось там близько 25 осіб, що мають українське громадянство.

Питання, чому дії польських правоохоронців у нас викликають обурення, а бездіяльність та абсолютна некомпетентність, що з цього випливає, власного відділення Українського бюро Інтерполу ми чомусь не помічаємо.

Ви думаєте в українського прикордонника так само не зазвенів комп'ютер на прізвище Мазур як у польського? Чому йому не спало на думку хоча б попередити нашого громадянина питання риторичне, при тому, що ми чудово затримуємо громадян інших країн, оголошених в розшук по лінії Інтерполу в тих же спробах перетину державного кордону.

Чому я бачу у різних "секретних" групах та чатах заклики виводити людей під Польскі консулати з метою протесту, на радість РФ, псуючи відносини та створюючи напругу з нашим чи не єдиним ідеологічним та стратегічним союзником в ЄС?

Друзі, я особисто дуже стурбований тим, що відбулось та долею Ігоря Мазура, але чому ми свою некомпетентність, свою модель відношення до будь яких своїх обов'язків проектуємо на інших замість того, щоб навести лад у себе.

За такого підходу жоден з наших громадян не буде у безпеці.

До речі, глянув по діагоналі той список осіб, там є ще один, з Ялти, начебто "посібник терористів".

Тримайтеся...

 

Комментарии — 0
Войдите, чтобы написать отзыв.
Кино 42 Экология41 Помощь38 Полиция 36 Больница 30